Description
De poort wordt volledig op maat gemaakt en kan dus in vrijwel alle denkbare maten geleverd worden. Het schuifdeursysteem is eventueel uit te breiden met een extra optie, namelijk met softclose en/of softopen variant.
Het voordeel van een wilgen schuifdeur is dat deze niet gaat verhangen, wat bij een normale poort wel sneller mogelijk is.
De onderkant van de poort wordt voorzien van een sleuf waar een ondergeleider doorheen kan zodat de poort ook niet van onder opgeduwd kan worden.
Zoals op de foto’s te zien is, is hier geen ondergeleider gemonteerd. Wanneer de wens er is om deze niet te monteren of wanneer het niet mogelijk is om de ondergeleider te monteren kijken wij naar een passende oplossing. Op de afbeelding is dit middels een paaltje strak langs de poort verholpen.
De ondergeleider wordt wel altijd meegeleverd!